Kapři z mělčiny 1/2

Ahoj konečně jsme se letos se Samem vypravili společně na týdenní výpravu. Revír na který jsme se vydali jsme dobře znali už z loňského roku a věděli jsme, že se zde hloubka pohybuje maximálně okolo 1 metru. Posledně se nám zde podařilo pochytat spoustu pěkných kaprů a doufali jsme, že se nám to podaří zopakovat. Ale to co se nám za týden podařilo nachytat jsme rozhodně nečekali.

IMG_0419IMG_0238

Jelikož jsme už místo znali nemuseli jsme markerovat, ale hned jsem si začali předkrmovat našel fleky z minula. Na zákrm jsme zvolili novinku Ecoboilies příchutě Dark Warrior a Red Queen a asi půlhodinu po zakrmení začala naše show!! Po pár menších kaprech se Samovi rozjel  jeden z prutů a byl z toho první lepší kapr 12kg. Tím to, ale neskončilo a prakticky celou noc jsme se nezastavili a vytáhli jsme další spousty kaprů. Druhý den ráno si začala nevyspanost vybírat svou daň a štěstí nás začalo opuštět to ovšem jenom do chvíle, kdy se zadařilo mě a vytáhl jsem kapra o váze 13,5kg.

IMG_0234FullSizeRender

 

A asi hodinu potom přišel další kapr samovi tentokrát 15,5kg. Do večera se nám dále dařilo chytat spoustu pěkných kaprů včetně dalších tří kaprů přes 10kg. Třetí den se nám začali na krmácích ukazovat i amuři, změnili jsme tedy montáže na popky. A vyplatilo se! Amuři spolupracovali a my jsme se mohli podívat na několik pěkných kusů i přes 10+!

 

IMG_0285IMG_0949

Přichází další večer a my opět měníme montáže zpátky na koule na dno. A opět přichází série několika kaprů a to přes celou noc. A o tom jak se nám dále dařilo se dozvíte v druhé části.

Za team CARP STORY Hapi a Sam