Kapři z mělčiny 2/2

Jak už víte z první části společně se Samem jsme zažívali výbornou výpravu a toto rodeo se nezastavovalo a my stále tahali velké množství kaprů. Jeden z večerů byl, ale specifický. Záběry úplně utichly a kapři se přestali vytáčet na hladině. Pak jsem slyšel ránu  a bylo to jasné na krmáku jsou sumci. A asi o deset minut později přichází brutální jízda a hned po záběru je jasné, že to kapr není.

IMG_0242IMG_0559

Po delším souboji máme na podložce prvního vousatého kamaráda. Jenom co jsem se s ním vyfotil a pustil ho. Rozjíždí se prut i Samovi a opět to je sumec. Dark Warrior jim vyloženě chutná. Kapři se zpátky na místo vrátili až v noci. Před sebou máme poslední dva dny a my chceme ješťe zkusit chytnou nějakého pěkného kapra. Vytváříme tedy návazce na 3x 20mm kuličky pod sebe a už to tam letí.

IMG_0240IMG_0520

Velikost kaprů se nám sice daří zvětšovat, ale hranice 13kilo je snad zakletá. A tak to pokračuje až do konce výpravy. Teď, ale k tomu na co jsme celou dobu chytali. Sam chytal převážně jeden prut na Dark Warriora a druhý Crazy Fruit. Já jsem hodně zkoušel novinku na další sezónu Banoffee na kterou jsem si připsal i moji největší rybu výpravy. Nakonec jsme chytl celkem 70 ryb. Z toho 18 kaprů přes 10kg a 5 amurů přez 10kg.

 IMG_0733IMG_0809

Za team CARP STORY Hapi a Sam