Svazové klenoty

 
Předpověď na víkend ukazovala silné bouřky a přesně tohle počasí mám nejradši, proto jsem neváhal a vyrazil jsem k vodě. Tentokrát na jednu velkou svazovou vodu na které jsem nikdy nechytal, ale poslední dobou jsem slyšel, že se zde chytají celkem pěkné ryby. Bohužel po příjezdu na revír bylo místo o kterém mi jeden můj známí říkal, že právě z něho se chytl ty nejlepší ryby bylo obsazené.
 
IMG_8254IMG_7908
 
Šel jsem tedy na jiné na opačné straně rybníku. Na jeden prut jsem chytal na samostatnou kuličku Red Queen 20mm a na druhý Dark Warrior v tom samém průměru. Hned první večer jsem měl dva záběry bohužel jsem obě ryby ztratil ve vázkách,  kterých jsem měl kolem sebe plno. Třetí jízdu okolo půl dvanácté v noci už jsem proměnil a byla z toho první ryba výpravy nádherný kapr 9kg. Druhý den ráno jsem si všiml jak borci balí přesně na tom místě na které jsem chtěl jít.
 
IMG_8438
 
Chvilku jsem váhal jestli zůstat tady, když mi odsuť ryby celkem chodili nebo se přemístit. Nakonec jsem se teda přemístil a ukázalo že to byla hodně dobrá volba. Hned první večer opět přichází tři záběry  a ryby , které se z toho vyklubali se prostě na svazové vodě nechytají každý den.
 
IMG_8286IMG_0173
 
První kapr měl cca 6kg , ale druhý už putoval na váhu a ta nakonec ukázala nádherných 12,5kg užásná ryba a obrovská radost! A třetí jízda přišla skoro ve stejný čas jako včera opět těsně před půlnocí a kapr měl opět 9kg. Třetí den se, ale všechno změnilo a já byl bez záběru. Čtvrtý den odpoledne jsem už přemýšlel, že to zabalím a pojedu domů, ale nakonec jsem ješťe zůstal a pátý den ráno přišel poslední rozlučkový kapr okolo 5kg.
 
IMG_8409IMG_8479
 
Prostě super výprava!! 
 
Za tým CARP STORY Hapi