Rr Baits Cup Sykovec 2019

Rr Baits Cup Sykovec 2019

Náš tým se zúčastnil závodu Rr Baits Cup Sykovec 2019 ve složení Fanda, Honza a Martin

Po příjezdu a pozdravení se s ostatními týmy jsme se přesunuli k losovaní. V prvním kole jsme vylosovali skoro předposlední místo, a tak jsme v druhém kole čekali, co pro náš tým zůstane, a nakonec jsme vylosovali lovné místo 6. Loni kluci chytali na lovném místě 3 a tak aspoň trochu věděli, jak to tam asi bude vypadat.

IMG_1371IMG_1379

Po losovaní jsme přijeli na lovné místo a pomalu začali rozdělávat a chystat bivaky, abychom vše do startu závodu stíhali.

Před začátkem jsme se rozhodli používat boilies Dark Warrior a pop-up sladkých příchutí obalené v játrovém proteinu.

Na krmení jsme používali opět boilies Dark Warrior o průměru 24 mm.

Po odstartování závodu na sebe dlouho nenechal čekat náš první kontakt s rybou, která nám přinesla důležité body do tabulky. První noc nám chodily nebodované ryby a později i nějaká ta bodovaná.

IMG_1372IMG_1381

Po celou dobu závodu jsme se drželi ve vrchní části tabulky, a to nám pořád dávalo naději na to, že nám přijde větší ryba, která by nám pomohla se posunout na vyšší příčky.

Během celého závodu se nám nepodařilo chytit větší množství ryb, které by vážily více než deset kilo a naší největší rybou tak zůstal kapr o váze 11 kg. Zatímco začátek závodu probíhal v poklidném tempu, postupem času se začala projevovat nervozita některých týmů.

Do konce závodu jsme sice měli dost záběrů, ale na konci nebyla ta ryba, která by nám pomohla se posunout.

IMG_1384IMG_1388

Vše skončilo a my nevěděli, jak na tom jsme, protože od sobotního večera byly výsledky utajené, ale týmy kolem nás chytaly ryby podobně jako my, avšak nikdo neznal váhy vytažených úlovků, jen rozhodčí.

Po sbalení našeho obydlí jsme čekali na vyhlášení.

Dobu čekaní jsme si zkrátili povídáním si s týmy o tom, jak se jim dařilo.

IMG_1392

Přišlo vyhlášení a my netušili, co bude, ale nakonec se našemu týmu podařilo vyhrát sektor a v celkovém pořadí jsme obsadili pěkné 5. místo.

IMG_1395