Poslední mise

Poslední mise

 

Čau, s Ondrou jsme se vydali na naši poslední výpravu těchto prázdnin. Vodu jsme vybraly mělkou. Tuhle vodu jsme docela znaly hodně vázek a hodně ryb. Tady tu kombinaci jsme tyto prázdniny hodně vyhledávaly.  Na výpravu jsme vzaly znovu ekoboilies v příchuti Crazy Fruit a Red Queen. A samozřejmě nechyběla ani připravována novinka Banoffee.

IMG_1355

Něco k montážím, používaly jsme klasické návazce nic jsme nevymýšlely a občas jsme zkoušeli montáž ronnie-rig. Teď už přejdeme k samotné výpravě. Ryby byly na hladině hodně aktivní. A to nás hodně nabudilo na první noc. Bohužel první dva dny pro nás nebyli vůbec dobré a my jsme nebyli schopní udělat záběr.

IMG_1376

I když jsme zkoušely  různé místa, nástrahy i velikosti háčků. Nakonec se po třech dnech konečně rozjíždí prut Hapimu. Byl to krásný šupináč o váze přes 12 kilogramů. Což byla super ryba a už jsme tušili, že se to rozjezdí. Přichází déšť a s ním i můj první záběr. A to co bylo na konci bylo něco neskutečného. Neuvěřitelný kapr o váze přes 14 kilogramů.

IMG_1409

Toto byl pro mě neuvěřitelný start rybí show. Od této chvíle jsme se už nezastavily. Záběr za záběrem. Já vytahuji krásného kapra přes 13 kilogramů. A Hapi vyměnil montáž na popku s banánem. Účinek se dostavil hodně rychle. A Hapi se muže kochat nad krásným amurem přes 12 kilogramů. Další den ráno mám krásný pomalý záběr na samotné boilies v dipu PIRÁT.

IMG_1605

Už od začátku boje my bylo jasný že by se tato ryba mohla motat u té krásné hranice. Ryba měla přes 15 kilogramů a to byl masakr. Po prohlédnutí fotek jsem zjistil že jsem tohohle kapra chytil před třemi roky tehdy na váze 13 kilogramů neskutečné shledání!!!

IMG_1520

Po krásnem ránu se konečně dostává k záběru Ondra. Byl to zase krásný kapr, který přišel poslední noc. Krásný lysec, který atakoval hranici 12 kilogramů. A tohle byla taky poslední ryba naší výpravy.

IMG_1614

Za tým CARPSTORY Sam a Hapi