Boilies cup Potštástká harta

 

Boilies cup Potštástká harta
 
Ahoj, 5.-7. července jsme se s bratrancem zúčastnili 50 hodinových závodů na potštátě. Závodu se zúčastnilo 15 týmů a chytalo se na 3 největší kapry bodované od 5 kilo. Na závod jsme si vzali boilies Red Queen a Dark Warrior, ale to jsme ještě netušili, že nás trumf bude v něčem jiném.
 
IMG_1522
IMG_4722
 
Před začátkem závodu jsme totiž viděli jak se na hladině ukazují kapři, takže naše taktika byla jasná zkusit zig rig v různých hloubkách pod hladinou a ukázalo se to jako dobrá volba. Banánová popka nám první den přinesla 12 nebodovaných kaprů a těsně před soumrakem i 6,5 kg a konečně jsme šli pořadím nahoru. Druhý den to bylo stejné záběr za záběrem, ale furt malí kapříci s kterými měli problém všechny zúčastněné týmy. Večer přišel double kaprů 5,5 a 5,15 kg a rázem jsme měli už tři bodované ryby a ikdyž jejich součet byl jenom 17,15 kg byli jsme průběžně na 3.místě.
 
IMG_1525IMG_4710
 
A na tomto místě jsme zůstali až skoro do konce závodu bohužel 2 minuty před koncem vytáhl sousední tým kapra, který nás posunul na 4. místo a tak jsme v závěru přišli o bednu. Celkově jsme si závod užili až na ten smutný a hořký konec. O těchto momentech závody jsou. :) 
Za tým Carp Story Ondra.