Věrnostní program

Staňte se členem našeho věrnostního programu a získejte exkluzivní slevy!  

Vážíme si vaší věrnosti a rádi bychom Vám nabídli něco na oplátku.

Připojte se k našemu věrnostnímu programu na CarpStory.cz a užívejte si skvělé výhody a exkluzivní slevy na všechny Vaše oblíbené produkty.

Jak to funguje?

Sčítání nákupů: Každý nákup se počítá! Takže čím častěji nakupujete, tím vyšší slevy získáte.  

Úrovně slev: Všechny nákupy pod Vaší registrací se sčítají a promítají do úrovní slev – čím více nakoupíte, tím větší slevu dostanete.

1) První úlovek – sleva 3%

Sleva ve výši 3% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 0Kč až 5 000Kč. Po dosažení celkové útraty 5 001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do úrovně Kaprařská naděje, kde získáte 5% slevu, která Vám bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Kaprařská naděje – získá slevu 5%

Sleva ve výši 5% platí při celkové útratě 5 001Kč až 10 000Kč. Po dosažení celkové útraty 10 001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do úrovně Lovec mohykánů, kde získáte 7% slevu,  která Vám bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

3) Lovec mohykánů – získá slevu 7%

Sleva ve výši 7% platí při celkové útratě 10 001Kč až 20 000Kč. Po dosažení celkové útraty 20 001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do úrovně Král vod, kde získá 10% slevu, která Vám bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) Král vod – získá slevu 10%

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě 20 001Kč až 40 000Kč. Po dosažení celkové útraty 40 001Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do úrovně CARPSTORY Legenda, kde získáte 15% slevu, která Vám bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

5) CARPSTORY Legenda – získá slevu 15%

Sleva ve výši 15% platí při celkové útratě nad 40 001Kč. Tato sleva Vám bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Jak se zapojit? Je to snadné! Stačí se zaregistrovat na našem e-shopu a automaticky se stanete členem věrnostního programu. Vaše nákupy se začnou ihned sčítat a Vy se budete moci těšit na skvělé slevy. Nečekejte a začněte sbírat své slevy už dnes! Připojte se k ostatním spokojených rybářů, kteří již využívají výhod našeho věrnostního programu.

POZOR: Pokud se zákazník registruje pomocí checkboxu Chci se registrovat v e-shopu ve třetím kroku objednávky, věrnostní sleva se na první objednávku neaplikuje, i když splní limit pro její uplatnění. Sleva bude aplikována na druhou a další objednávku, pokud bude zákazník pod svým účtem přihlášen.

Takže nejdříve se registrujte a následně vytvořte novou objednávku.

Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Pokud jste již v minulosti nakupoval bez registrace nevadí. Registrace pod stejným e-mailem, pod kterým jste provedli Vaše nákupu se Vám propíší do Vaší zákaznické karty, takže o tyto body z nákupů nepřijdete. V tomto případě je potřeba Váš profil spojit ručně se starými nákupy proto prosím po registraci napsat na e-mail info@carpstory.cz stačí napsat: věrnostní program abychom spojili nákupy s Vaším profilem a Vy můžete využívat slev.

Zažij s námi svoji CARPSTORY