Ranní probuzení

Po dlouhé době přišla chvíle vyrazit na ryby a to na 24 hodin. V dnešní době je člověk rád za každou chvíli u vody. Kontaktoval jsem kamaráda u kterého jsem v loni vyhrál rybářské závody, protože jsme se bavili že má soukromý rybník s víc než pěknýma rybama. Všechno klaplo a po obědě jsem mohl vyrazit. Rybník se nacházel půl hodinky od mého bydliště, takže jsem tam byl za chvíli.  Po příjezdu jsem si vybral lovné místo, rozkrmil jsem si ho jeden den předmačených boilies a rychle nahodil. Do večera a přes noc jsem se záběru opatrných ryb nedočkal, ať člověk zkoušel cokoliv, tak se mi nepodařilo dostat rybu na břeh.

Ráno jsem brzy vstal a znovu jsem nakrmil své lovné místo. Bylo mrazivé ráno a tak jsem se rychle vrátil do teplého spacáku. Doufal jsem, že by mohlo něco přijít právě teď ráno a mé přání se mi splnilo hned po jedné hodině od krmení. Z hlásiče se ozvala razantní jízda, rychle jsem přiběhl k prutu, zasekl a v tu chvíli jsem ucítil odpor na druhé straně vlasce a bylo mi jasné, že je tam pěkná ryba. Po 20 minutách jsem měl tu čest podívat se s kým jsem měl tu čest.

DSC_0979

DSC_1006

Po zvážení a měření jsem zjistil, že má krásných 10 kg a 126 cm. Po ránu mu zachutnala banánová popka.

DSC_1002

Do oběda se mi nepovedlo udělat záběr, ale i tak jsem byl s vycházkou moc spokojený, člověk si odpočine a přijde na jiné myšlenky....

Za CarpStory team George