BEROUNKA PŘED TŘENÍM

Moje poslední úspěšná výprava byla na začátku března a od té doby se nic moc nedělo, kromě pár násaďáku. Možná to byl také důvod toho, že jsem zkoušel nové typy montáží, než ty na které jsem zvyklí. Po dlouhém rozmýšlení kam bych se mohl vydat, abych chytil nějakou pěknou rybu, jsem se rozhodl pro řeku. Pro mě to byl neznámý úsek, kde jsem ještě nikdy nachytal. A proto jsem tam chtěl udělat minimálně dvou noční výpravu. Vytipované místo jsem předem šel omrknout, abych věděl co mě tam čeká. Místo jsem ještě tři dny předem předkrmil.

IMG_0300FullSizeRender (1)

Pokaždé na jedno místo tak dvě hrsti mixu boilies RED QUEEN a DARK WARRIOR, které jsem ještě zatraktivnil boostrem stejné přchuťi. Montáže jsem zvolil klasické pouze z potahované šnůrky a v záloze jsem měl i můj návazec na pop up. Když jsem přijel k vodě, tak jsem viděl, že nad mýma krmnýma místama byla aktivita. Výběr nástrah byl pro mě jasný. Na jeden panáčka s DARK WARRIOR a s popkou BANÁN v pastě v dipu a s malým nadrceným boilies v PVA ve stejné příchuti. Na druhý jsem dal naši připravovanou novinku, která je na ovocné bázi, kterou jsem ještě zatraktivnil v ovocných esencích. První den se nic moc nedělo kromě pár násaďáků a tloušťů. Na druhý den jsem udělal jednu změnu. Vyměnil jsem panáčka na Red Queen s popkou ŠVESTKA . To byla dobrá volba a já vytahuju krásného mlíčáka a v zápěťí se rozjíždí i druhý prut s naší novinkou a povědomě cítím že to bude trochu větší ryba a nakonec z toho je krásný, z poloviny řádkový, kapr. A já mám na podložce krásného říčního doubla. A to bylo z tohoto dne vše, kromě pár tloušťů.

IMG_0299FullSizeRender

Teď už jenom doufat jestli něco přijde ráno. A před odjezdem přichází krásná pomalá jízda na naši připravovanou novinku. Po dlouhém boji mám konečně pořádnou širokou jikrnačku na podložce, která atakovala hranici 12kg a to je pro mě něco neuvěřitelného z řeky. To byl pro mě neuvěřitelný závěr této krátké vycházky na řece. Moje příští kroky povedou určitě na totu krásnou řeku. Jediné co můžu prozradit, že se máte na co těšit s naši připravovanou novinkou.

FullSizeRender_1

Mějte pevné zdravý a ať se vám daří v této zvláštní době

Za tým CARPSTORY Sam